Відгуки про компанію інтернет-магазин садівника Наша дача
- Олена К.
Все сподобалося, надійно запаковано, саджанці в гарному стані. Молодці! Обов'язково буду замовляти ще!
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАндрій Б.
Чудовий колектив,працюють злагоджено та совісно.Посадковий матеріал відмінної якості.прийшов надійно запакованим та в хорошому стані.Рекомендую,як хорошого продавця.
- Ольга Ф.
- Наташа Г.
По фактам:
замовлення прийнято компанією 27.03.20
- на протязі дня менеджер зв"язалась, було домовлено, що вишлють з понеділка наступного тижня,картки "Приват" у магазина нема, можливий переказ коштів лише на "монобанк", спроби переказу невдалі - "Приват" скасовує операції . Телефоную, менеджер підтверджує, що у них такі проблеми часто, пропонує накладений платіж, погоджуюсь,чекаю на № декларації;
- з понеділка по середу - "Наша дача" мовчить, телефоную, кажуть ,що вже почали копати і надішлють,ОК,чекаю;
- четвер -неділя"Наша дача" мовчить, ок..певно, ще копають :)));
- понеділок, вівторок -"Наша дача" мовчить, телефоную.. зайнято, не передзвонюють. Добре, телефоную кожні пів години ще 3 рази ( зайнято), на 4 чи то 5 раз зкидають, на енний раз відповідають, виявляється ВОНИ ЩЕ КОПАЮТЬ, я скасовую замовлення.
Висновки: компанія не має власних потужностей; клієнтоспрямованість низька; 12 днів не можуть визначитись із наявністю товару. - Угода на маркетплейсі Prom.uaТетяна К.
В целом все хорошо. Все возникшие вопросы были корректно решены.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІгор Г.
из 4 позиций отослали всего 3... Хотя написано есть в наличии!
- Денис К.
Заказывал саженцы клубники Азия.Заказ приняла и оформила менеджер девушка с приятным голосом,все прошло легко и просто.
Посылка пришла в необычной упаковке(такой вариант вижу в первые),даже на почте по интересовались "Что это за змея")).Не смотря на оригинальную укомплектовку,все саженцы были в целости,влажности и количестве.Качество самого посадочного материала порадовало,мощная корневая с-ма и крупные розетки.До этого заказывал в другом месте и таких саженцев там было 10 из 200!А здесь вся партия!
Покупкой доволен!Спасибо!
P.S.:По сорту дополню после урожая. - Угода на маркетплейсі Prom.uaВалентина т.
роекрасно так ипродолжать
- Валентина Ж.
Очень хороший сервис. Саженцы отличные, хорошо упакованы, заказ выполнен даже раньше, чем ожидала. Большое спасибо!
- Инна
Спасибо большое, быстрая доставка, магазин имеет редкий товар, который сложно где либо найти.
